Kosmetický salon Scarlet / Alena Lesslová

Permanentní lepení řas

První certifikovaná DIAMOND LASHES STYLISTKA v Jaroměřicích nad Rokytnou

Varujeme před necertifikovanými stylistkami DIAMOND LASHES! Seznam stylistek najdete na www.diamondlashes.cz (nebo přímo k ověření u pana Lhotského).

O aplikaci: Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy bylo vždy snem spousty žen. DIAMONA LASHES je nová profesionální kosmetická služby nejvyšší kvality, která svojí jedinečnou vylepšenou metodou aplikace překonává všechny dostupné alternativy. Jedná se o profesionální aplikaci syntetických řas metodou „řasa na řasu“ (bez rizika poškození vlastních řas). Řasy jsou voděodolné a ultralehké, na očích je ani necítíte.

Postup: Před samotnou aplikací provede odborně proškolená stylistka podrobnou konzultaci s klientkou a zodpoví veškeré dotazy ohledně metody a produktů. Pro vyloučení jakýchkoliv komplikací je detailně prošetřen zdravotní stav klientky a zároveň upravena její přání a očekávání do pravidelné podoby. Počet aplikovaných řas je zcela závislý na množství vlastních řas klientky a pohybuje se od cca 60 ks na každém oku. Stylistka vždy nasadí maximální množství řas na obě oči (opět s ohledem na maximální bezpečnost klientky, mnohdy se aplikuje 100 i více řas na jedno oko). Syntetické řasy „Diamondlashes“ lze nalepit i na křivě rostlé řasy a napravit tak přirozené defekty, což je u této technologie výjimečné. Výhodou je také skutečnost, že můžeme aplikovat na oči větší počet řas, než alternativní technologie, což prodlužuje dobu mezi jednotlivými doplněními.

Během celé procedury klientka relaxuje na lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu zákroku chráněny kolagenovou hydratační oční maskou (používání obyčejných lepících pásek považujeme za vysoce neprofesionální). Aplikace kompletního setu řas trvá přibližně 2 – 3 hodiny. Doplnění řas (které je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky), které je nezbytné provádět každých 3 – 5 týdnů, zabere okolo 45 minut. Nenapodobitelný design vyvinutý firmou DIAMOND LASHES zaručuje perfektní vzhled klientky po celé období mezi jednotlivými doplněními.

Při správné aplikaci a péči o prodloužené řasy můžete nosit vaše DIAMOND LASHES napořád. Není nutné dělat žádné pauzy, a poté podstupovat nové nasazení kompletního setu. Řasy se nikdy neuvolňují samostatně a mezi jednotlivými doplněními mají neustále plný a atraktivní vzhled. Celá aplikace je bezbolestná, důraz klademe na kvalitu. Aplikaci provádí řádně vyškolená stylistka, která nepoškodí přirozené řasy klientky.

 

Od zcela přirozeného vzhledu až po velmi výrazný vzhled

 • nespočet variací, zcela unikátní a nenapodobitelný design řas DIAMOND LASHES
 • 4 síly, 9 délek, 3 zatočení a 12 barev syntetických řas
 • korekce tvaru a zvýraznění barvy očí
 • možnost zdobení krystaly Wwarovski a kosmetickými glitry
 • 100% efekt, řasenkou nedosažitelný
 • doplnění nutné každých 3 – 5 týdnů
 • dokonalý vzhled po celou dobu mezi doplněními

Jak pečovat o řasy (prvních 24 hodin)

 • Nevystavujte DIAMOND LASHES vodě ani nadměrnému vlhku (sprcha, sauna, pot, slzy, odličovač, pára při vaření apod.)
 • Při použití jakéhokoliv kosmetického produktu se zcela vyhněte oblasti kolem očí.
 • Nedotýkejte se řas.
 • Nenasazujte kontaktní čočky.
 • Neličte řasy ani očí víčka.
 • První noc doporučujeme spát v poloze na zádech.

 Jak pečovat o řasy (po uplynutí 24 hodin)

 • Nedoporučujeme používat řasenku, vyhněte se použití voděodolné řasenky (naruší adhezivum).
 • Nikdy řasy mechanicky nenamáhejte (mnutí oka, tahání za řasy, použití kleštiček na řasy), mohou předčasně vypadnout. Buďte jemná.
 • Nepoužívejte jakékoliv kosmetické produkty na bázi tuků a oleje v blízkosti řas, zejména se vyhněte používání voděodolných produktů.
 • Při odličování postupujte velmi opatrně, používejte odličovač na vodní bázi a vyhněte se namáhání řas a bavlněným tampónům. Důkladně odstraňte veškeré zbytky líčidel.
 • Řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, odstraníte tak zachycené nečistoty a maz, které mohou narušit adhezivum nebo způsobit podráždění očí.
 • Nikdy se nesnažte sama odstranit DIAMOND LASHES, můžete si nenávratně poškodit svoje vlastní řasy. Navštivte raději vaši DIAMOND LASHED stylistku, která vám řasy odborně a bezpečně odstraní.
 • Dávejte pozor při otírání obličeje ručníkem a při oblékání přes hlavu, abyste řasy nezachytila.
 • Extrémní teploty mohou poškodit adhezivum (solária, sauny, páry, polária apod.)
 • Nikdy DIAMOND LASHES nebarvěte ani nepodstupujte trvalou na řasy.
 • Řasy upravujte pouze kartáčkem k tomu určeným (obdržíte při první aplikaci).
 • Na doplnění DIAMOND LASHES se objednávejte včas (po 3 – 5 týdnech), jenom tak docílíte optimálního a trvalého výsledku.
 • Navštěvujte pouze certifikovaného profesionála DIAMOND LASHES.

 

Zdraví a bezpečnost

DIAOND LASHES vám přinášejí nejvyšší kvalitu materiálu, naprostou bezpečnost aplikace a komfort při nošení. Celý systém aplikace a veškeré produkty byly vyvinuty ve spolupráci s odborníky z celého svět a konzultovány s dermatology a oftalmology. Tímto je do oboru vnesen zcela nový rozměr bezpečnosti pro naše klienty. BEZPEČNOST A ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST JE NAŠÍ PRIORITOU!

Vybrané produkty byly testovány Státním zdravotním ústavem v Praze. Laboratorní vyšetření, provedená v oblasti použivání výrobků, potvrzují zdravotní nezávadnost kosmetických prostředků DIAMOND LASHES.

Podobně jako u jiných přípravků se může ve zcela ojedinělých případech projevit přecitlivělost na některý z přípravků používaných na prodloužení řas. Pokud si klientka není jistá, stylistka provede před aplikací řas testy citlivosti. V případě, že klientka zaznamená jakékoliv podráždění, je povinna neprodleně informovat svou stylistku.

Neexistuje jakékoliv hypoalergenní lékařské či medikální adhezivum, které by se používalo u prodlužování řas metodou „řasa na řasu“. Všechna tato označení jsou naprosto zavádějící a DIAMONA LASHES se od používání těchto adheziv distancuje. Stylistky procházejí velmi náročným komplexním školením a pouze po jeho úspěšném absolvování jsou certifikovány pro používání prostředků a metod DIAMONA LASHES na řasy klientek.

Velmi přísný systém distribuce zabraňuje použití produktů neoprávněnými osobami s rizikem poškození klientek. Důrazně varujeme před návštěvou necertifikovaných osob, které nemají dostatečné znalosti a mohou nenávratně poškodit vaše zdraví.

DIAMOND LASHES nedělá kompromisy mezi přáním klientky a bezpečností celé aplikace. Všechny stylistky striktně dodržují veškerá pravidla a s ohledem na stav přírodních řas klientky volí takovou délku a sílu syntetických řas, aby v žádném případě nedošlo k poškození vlastních řas. Jenom tak lze docílit skutečně dlouhodobého efektu. Protože se jedná o zákrok v okolí oka, tj. v jedné z nejcitlivějších oblastí lidského těla, je nutné dodržovat kromě bezpečnostních pravidel rovněž i velmi přísnou hygienu. DIAMOND LASHES stylistky byly velmi podrobně poučeny o hygienických požadavcích této jedinečné kosmetické péče a striktně je při práci dodržují.

Kromě precizní práce stylistky je zároveň nutná správná péče o řasy ze strany klientky. Veškeré instrukce k péči jsou stylistkou podrobně vysvětleny a klientka je pro jistotu obdrží také ve formě tištěného letáku.

 

ceník  
aplikace nového setu (120 - 180 minut) 1500 kč

Při aplikaci nového setu obdržíte:

 • leták s instrukcemi k péči o prodloužené řasy
 • kartáček na rozčesávání řas
Doplnění do 14 dnů (45 - 90 minut) 420 kč
Doplnění do 21 dnů (45 - 90 minut) 650 kč
Doplnění do 28 dnů (45 - 90 minut) 890 kč
Doplnění do 35 dnů (45 - 90 minut) 1000 kč
Doplnění nad 35 dní (240 - 280 minut) cena nového setu 1500 kč
kamínek swarovski (1 ks) 80 kč
odstranění řas (30 - 60 minut) 300 kč