Kosmetický salon Scarlet / Alena Lesslová

Líčení / Vizážistka

VIZÁŽISTIKA - LÍČENÍ

Snad každá žena touží po změně image za asistence vyškolené vizážistky, která nejenom poradí jak se vhodně líčit, či jak zvolit účes, ale také využít službu kterou nabízím v podobě svatebního, plesového(večerního), denního líčení.

Denní líčení

je decentní make-up, který podtrhne Vaši krásu, zvýrazní přirozenost a hlavně nezabere příliš času stráveného před zrcadlem. Make-up plní funkci nejenom krycí, ale i ochrannou. Obvzlášť v zimním období, kdy je pleť vystavena nepříznivému počasí. Takže heslo zní "denní líčení pro snadné nošení".

Večerní, plesové a svatební líčení

Toto líčení se od denního liší tím, že se klade důraz na výrazné líčení očí, rtů a v neposlední řadě make-upu.

Fotomake-up

Je z cela jiný. Využíjte profesionální make-up na focení pro svoji prezentaci v podobě kalendáře, book, či jiné.

Stage air make-up - revoluce v líčení

Stage air make-up revoluce v líčení bezkontaktní metoda šetrná k pokožce. Velmi rychlá a hygienická aplikace make-upu, make-upy jsou minerální, lehké a neucpávají póry, pleť volně dýchá. Možnost nanesení minimálního množství líčidla pro dokonale přirozený vzhled, velmi jemné přechody barev. Možnost míchání make-upů pro nekonečné množství odstínů. Voděodolný make-up pro maximální trvanlivost. ideální pro složité typy korekcí a modelaci obličeje i očí, tvarování obočí a rtů, fantazijní make-up. Tetování, facepainting a bodypainting, zakrytí tetování, ideální služba pro svatební líčení.